O školce

oskolce

Soukromá mateřská škola vznikla v roce 2010 a je zařazena do sítě škol Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Školka nabízí kompletní předškolní vzdělávání dětí. V duchu naší tradice chceme poskytovat rodičům i jejich dětem nadstandardní služby:

  • intenzivní výuku anglického jazyka (výuka v kroužku po pěti dětech)
  • cvičení pro zdravý vývoj dětí
  • cvičení správné výslovnosti (skupinová logopedická cvičení)
  • individuální a nadstandardní přístup ke každému dítěti (o děti pečují pedagogické pracovnice včetně asistentek – studentek oboru pedagogika, pro které je MŠ Kvítek pracovištěm odborné výuky)

Tento nadstandardní přístup k dítěti zajišťuje jeho svobodný a individuální rozvoj.Školka je vybavena moderním nábytkem a hračkami s atesty na zdravotní bezzávadnost. Prostory školky jsou umístěny v budově Školy ekonomiky a cestovního ruchu, v klidné lokalitě města Jihlavy na Rantířovské ulici.
V těsné blízkosti školky je zastávka městské hromadné dopravy. Pro rodiče dovážející děti autem je k dispozici soukromé parkoviště před budovou školy.
Školka má k dispozici velké plochy pro venkovní aktivity včetně velké zahrady se vzrostlou zelení.

Strava je připravována výhradně ze surovin vhodných pro děti ve věku do 7 let.
Školka umožňuje celodenní či zkrácenou docházku, v základním provozu je školka otevřena každý všední den od 6.30 hod. do 16.00 hod.

Měsíční školkovné (příspěvek na provoz školky) činí 2900 Kč. Částka se vybírá vždy měsíc dopředu do 20. dne měsíce (zahrnuje kompletní výuku a materiály k výuce).

Denní stravné činí 45 Kč a zahrnuje oběd, přesnídávku a svačinu a pitný režim. Částka se vybírá dle vyúčtování stravy za uplynulý měsíc.

Zřizovatel mateřské školy: Zřizovatelem MŠ je International Education Center, s. r. o., Rantířovská 9, Jihlava.

PŘIHLÁŠKA DO MŠ KVÍTEK ke stažení >>>ZDE<<<